Drobečková navigace

Úvod > Nemovitost

Nemovitost

Pronájem komerčních prostor v atraktivním prostředí.

Společnost 3 VILA spol. s r.o. nabízí k využití kancelářské prostory ve třípatrové budově umístěné téměř v centru města v zahradě se vzrostlými stromy a v zeleni.  V dosahu stovek metrů  je supermarket, poliklinika, restaurace, městská a příměstská doprava, úřady městské a státní správy.

Kanceláře jsou od velikosti 13 m2  až do 45 m2  lze je po stavební úpravě i vzájemně propojit. K využití je též kuchyňka pro přípravu občerstvení. Celá budova a jednotlivá podlaží jsou střeženy přes pult centrální ochrany. Možnost střežení i jednotlivých kanceláří. V celé budově jsou rozvody umožňující připojení telefonních linek, internetu i wifi. Budova centrálně vytápěna.

Obsahuje vlastní prostory, spotřebovaný otop, elektrickou energii, teplou vodu, úklid, užívání společných prostor, úklid společných prostor /chodby, WC, umývárna/, zabezpečení společných prostor. Nájemné je vždy pevné bez ročních doplatků.

Dále je v areálu budovy je možná rezervace krytých nebo nekrytých parkovacích míst pro Vás nebo Vaše klienty a umístění reklamy Vašeho subjektu.

V případě zájmu volejte na tel. číslo +420 312 248 042 nebo na mail: info@4mpis.cz